Demir destek

Cuma 01.04.2011

"Takımın Tayfur hoca döneminde ivme kazanacağına, futbolcuların da terlerinin son damlasına kadar mücadele edeceklerine inancım sonsuz"

BEŞİKTAŞ Başkanı Yıldırım Demirören'den, teknik direktör Tayfur Havutçu'ya tam destek geldi. Yeni dönemde futbol takımının bir ivme kazanmasını dileyen Demirören, "Kalan maçlarımızda futbolcularımızın formamıza yakışır bir şekilde terlerinin son damlasına kadar mücadele edeceklerine inancım sonsuz" dedi. Beşiktaş dergisinin nisan sayısında camiaya seslenen Demirören, görevden ayrılan Schuster'e de 'emeği ve istifa ederken gösterdiği duruş' nedeniyle teşekkür etti.

Her yerde zirvede olmalıyız
DEMİRÖREN, siyah-beyazlı kulübün başarı hedefinin sadece futbolda değil, bütün branşlarda geçerli olduğunu kaydetti. 'Beşiktaş bayrağının dalgalandığı her yerde zirvede olmalıyız' diyen Demirören, "Büyük bir memnuniyetle ifade etmek isterim ki Ergin Ataman'ın baş antrenörlüğünde Beşiktaş Cola Turka Erkek basketbol takımımız önemli bir çıkış yakaladı. Özellikle derbi galibiyetiyle hepimizi mutlu eden takımımız, ne kadar doğru adımlar attığımızı ve zirve adayı olduğumuzu ispatlamıştır" ifadelerini kullandı.

Ders çıkarılacak
BAŞKAN Yıldırım Demirören, erkek voleybol takımının küme düşmesi konusunda, "Hatalarımızdan ders çıkaracağız" dedi. Demirören, bütçelerinin üstüne çıkılmasına rağmen erkek voleybol takımının ligde arzulanan sonuçları alamadığını belirterek, "Takımımız, önümüzdeki sezon birinci lige dönecektir" dedi.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN