Tek aşkım Beşiktaş

Cuma 01.04.2011

Necip, "F.Bahçe ve G.Saray da bana teklifte bulundu ama ben gönlümü dinledim" dedi

Uzun yıllar kalacağım
BEŞİKTAŞ'ın genç yıldızı Necip Uysal, resmi derginin nisan sayısında ilginç şeyler söyledi. "Bayrampaşa Yeniyolspor'da oynarken beni F.Bahçe ve G.Saray da takip ediyordu. İstediler de. Ancak ben Beşiktaş'ı seçtim, gönlümü dinledim" diyen Necip, eski bir futbolcu olan babasının kendisine hep destek olduğunu ekledi. Necip, uzun yıllar Beşiktaş'ta forma giymek istediğini de söyledi.

90 dakika dua eder
AĞABEYİ ile çorapları iç içe koyarak evde futbol oynadığını anlatan Necip şunları söyledi: "Bayrampaşa Yeniyolspor'da oynarken Danone takımına çağrıldım. Hocamız da Rıdvan Dilmen'di. Otobüslerle aktarma yapmayı göze alarak Beşiktaş'ı seçtim. Annem maçlarda 90 dakika sakatlanmayayım diye dua eder. Eve geldiğimde ise hemen orama, burama bakıp 'bir şey oldu mu' diye sorar."

Hayalim İspanya'da oynamak
BARCELONA ve Real Madrid'in maçlarını kaçırmadığını belirten Necip Uysal, "İleride İspanya'da futbol oynamayı çok isterim. İspanya ligini ve özellikle de Real Madrid ile Barcelona'nın maçlarını yakından takip ediyorum" diye konuştu.

Her zaman umudumu korudum
ERTUĞRUL Sağlam döneminde A takımla çalıştığını, Mustafa Denizli'nin kendisini "güçlensin" diye PAF takıma gönderdiğini anlatan Necip, "Hocam haklıydı. PAF takıma gittiğim için umudumu hiç yitirmedim, çalıştım ve bugünlere geldim" dedi.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN