Guti isyan etti

Cumartesi 02.04.2011

Beşiktaş'ın kaptanı, menajerine, "Çocuklarımı özledim ama kesinlikle gitmiyorum, burada beni el üstünde tutuyorlar" dedi

Bir talepte bulunmadı
Siyah-beyazlı ekibin tecrübeli oyuncusu Guti Hernandez, önümüzdeki sezon İspanya'ya geri döneceği iddialarının gerçeği yansıtmadığını dile getirdi. Guti'nin menajeri Marco Kırdemir, yıldız futbolcuyla yaptığı görüşmeyi Radyospor'da Özgür Sancar'la paylaştı. Kırdemir, "Guti, kesinlikle başka bir takıma gitmez. Bizden bu yönde herhangi bir talebi olmadı. Ne bana, ne de ortağım Juanma Lopez'e böyle bir şey söylemedi. Çünkü iyi biliyorum ki Beşiktaş'ta çok mutlu" yorumunu yaptı.

Mutlu etmek istiyor
Kırdemir şöyle devam etti: "Madrid'e geldiğinde birlikteydik. Bana kesinlikle mutsuzum demedi. Hatta, Beşiktaş'ta kendisine çok iyi davrandıklarını, onu el üstünde tuttuklarını, Beşiktaş'ta herkesi çok sevdiğini ve oradakileri ailesi gibi kabul ettiğini ifade etti. Çocuklarını özlediği doğru. Ama kesinlikle Beşiktaş'tan başka bir takıma gideceğini sanmıyorum. Beşiktaş seyircisine hayran, gelecek sezon onları mutlu etmek istiyor. Hatta şu anda tüm motivasyonu bunun üzerine."

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN