Hayali Barça

Cumartesi 02.04.2011

Muhammed Demirci: Beşiktaş'ta kaldırılmamış kupalar kazanıp, İspanya'ya gitmek istiyorum

Gözü kaptanlıkta
Gerek Kartal'ın gerekse Türk futbolunun çok şey beklediği Muhammed Demirci, A takımdaki yıldızların motivasyonunu artırdığını dile getirdi. Onlarla birlikte oynama düşüncesinin iştahını kabarttığını vurgulayan genç futbolcu, "Günün birinde bu takımın kaptanı olmaki istiyorum" dedi.

Milli hedefi büyük
Beşiktaş'ta daha önce kaldırılmamış kupalar kazanmayı arzuladığını vurgulayan Muhammed, "Ondan sonra da büyük hayalimi gerçekleştirmek; Barcelona forması giymek istiyorum. Bir de milli hedef var. Avrupa şampiyonaları ve dünya kupaları oynamayı hedefliyorum" diye konuştu.

Ailem istemedi
Muhammed, Barcelona'ya gitmesini ailesinin istemediğini dile getirdi. Genç oyuncu, "İspanya'da geçirdiğim 10 gün bana çok şey kattı. İspanyollar oraya yalnız gitmemi istedi. Ailem bunu doğru bulmadı ve Beşiktaş'ta kaldım" açıklamasını yaptı.

Guti'ye hayran
Muhammed, Guti'yi örnek aldığını ifade etti. Genç yıldız, "Aynı mevkide oynadığımız için antrenmanlarda hep onu izliyorum. O da benimle yakından ilgileniyor. Aramızdaki tek sorun dil. Herkes beni övüyor ama eksik yönüm çok" dedi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN