Futbol şansı bizle değildi

Pazar 03.04.2011

Tayfur Havutçu: İlk yarı net goller kaçırdık Sivok'un atılması da tüm planlarımızı bozdu

Pozisyonlar var, sonuç yok
BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Tayfur Havutçu, iyi mücadele ettiklerini ama sahadan puansız ayrıldıkları için çok üzgün olduğunu söyledi. İlk yarıda oyunun kontrolünün kendilerinde olduğunu ifade eden genç teknik adam, "Net pozisyonlar bulduk ama golle sonuçlandıramadık. Ama futbolcu arkadaşlarımı kutluyorum, çünkü sonuna kadar mücadaleyi bırakmadılar" yorumunu yaptı.

Kupayı düşünmeliyiz
HAVUTÇU şöyle devam etti: "İkinci yarıda özellikle Sivok'un atılmasından sonra bazı değişikliklere gitmek zorunda kaldık. Şunu gördüm ki, futbol şansı bizim yanımızda değildi. Yine de kalan haftalarda, ligi üst sıralarda bitirmek için tüm gücümüzle savaşacağız. Ancak bu karşılaşmayı unutup, Avrupa'ya çıkmanın en kestirme yolu olan kupa maçını düşünmeye mecburuz."

* DEPLASMANDAKİ mücadelede, 4 Eylül Stadı havuz tarafı kale arkasının sağ bölümünde yerini alan 850 Beşiktaş taraftarı, takımlarını Sivas'ta da yalnız bırakmadılar.

* ZORLU maçın biletleri 10-15 liradan satılınca, tribünler tıklım tıklım doldu. Kırmızı-beyazlı taraftarlar, maçın uzatma dakikalarında gelen golün ardından büyük sevinç yaşadılar.

* SİVAS'ta oynanan mücadelede, tribünlerde renkli görüntüler dikkat çekti. Düşme hattından uzaklaşmak isteyen kırmızıbeyazlıları, bayan taraftarları da yalnız bırakmadı.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN