Web Sürümüne Geç

  Beşiktaş günlüğü

  04 Nisan 2011, Pazartesi

  Quaresma'dan kupa sözü
  KARTAL'ın yıldızı Quaresma kötü bir sezon geçirmelerine rağmen taraftarı kupayı alarak sevindireceklerini söyledi. Portekizli oyuncu, "Hedefsiz kalan bir takımı motive etmek kolay değil. Bizim hedefimiz kupayı almak ve bu maçlarda bizi çok farklı izleyeceksiniz. Rahat olun" mesajı yolladı.

  Almeida için teklif gelmedi
  BEKLENENİ veremeyen Almeida için teklif yok. Yöneticiler, "Portekizli oyuncunun isteyeni çok gibi görünüyor ama bize henüz teklif gelmedi. Gelirse düşünürüz" diyorlar. Almeida için Atletico Madrid ve Sporting Lizbon'un ismi geçiyor. Almeida'nın değeri 15 milyon euro.

  Kupa mesaisi başladı
  HAFTAYI Sivas yenilgisi ile kapatan Beşiktaş ara vermeden çarşamba günkü G.Antep kupa maçı hazırlığına başladı. Ferrari, Ekrem, Almeida ve Quaresma'nın katılmadığı idman 1.5 saat sürdü. Beli ağrıyan Almeida ve darbeye bağlı sakatlık yaşayan Quaresma bugün idmana çıkacak.

  Yenilgi rekoru olmayacak
  YÖNETİCİ Serdal Adalı, Sivas yenilgisine rağmen takımın savaştığını belirterek kalan maçları kazanacaklarını iddia etti. 27 maçta 10 yenilgi ile 69-70 ile 80-81 sezonlarındaki kötü rekoru egale eden Kartal 3 yenilgi daha alırsa tüm zamanların rekorunu kırmış olacak.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN