Kartal’da büyük kıyım

Pazartesi 04.04.2011

Başkan Yıldırım Demirören, teknik direktör Havutçu ile futbolculara mesaj yolladı: Tek hedef kupa kaldı. Kupayı alamazsak kimsenin gözünün yaşına bakmam

Beşiktaş, Sivas'a yenilerek taraftarına bir hayal kırıklığı daha yaşattı. Uzatmada gelen bu mağlubiyet Kartal'ın ligde ilk 4'e girme şansını zora sokarken Avrupa'ya tek çıkış bileti gibi görünen kupa maçlarının önemini artırdı. Başkan Yıldırım Demirören, çarşamba günü G.Antep ile oynanacak Ziraat Türkiye Kupası yarı final ilk maçı öncesinde teknik direktör Tayfur Havutçu ile oyunculara gözdağı verdi. Demirören, "Tek hedefimiz kupayı almak. G.Antep'e elenirsek kimsenin gözünün yaşına bakmam. Sezon sonu yapılacak operasyon çok can yakar" dedi.

Topun ağzındaki 5 oyuncu
BAŞKAN Yıldırım Demirören'in, "Tüm zamanların en iyi kadrosunu kurduk ama başarı gelmedi. Kimse yaptığı sözleşmeye de güvenmesin. Sezon sonunda bir operasyon olacak. Bunun büyük veya küçük olmasını futbolcuların kalan maçlardaki ve daha önemlisi kupadaki performansları belirleyecek" dediği belirtildi. Sezon sonunda Erhan, Aurelio, kaleci Hakan ve yabancılardan Ferrari ile Fernandes kesin yollanacak. Kırmızı kartları ile Beşiktaş'ın canını yakan Sivok da listeye ekleniyor. Sözleşme yenilenmeyen Bobo'da da ısrar edilmeyecek.

* Sivas yenilgisi Beşiktaş'ta moralleri sıfıra indirdi. Memleketinde yuhalanan İbrahim Toraman, "Söyleyecek bir söz bulamıyorum. Bu protestoyu Sivas'a da mal etmiyorum. Ben şu anda sadece kupa maçını düşünüyorum" dedi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN