Web Sürümüne Geç

  Kupayı istiyoruz

  07 Nisan 2011, Perşembe

  Teknik direktör Tayfur Havutçu, "Gaziantepspor karşısında net bir skorla galip gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu sonuç bizi finale taşır" dedi

  İkinci yarıda işi bitirdik
  BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Tayfur Havutçu, Ziraat Türkiye Kupası yarı final ilk maçında Gaziantepspor karşısında net bir skorla galip gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Havutçu, karşılaşma sonrası düzenlediği basın toplantısında kupa maçlarının iki ayaklı olduğunu belirterek, "Gaziantepspor ligin etkili takımlarından biri. İlk yarı kontrollü oynamak zorundaydık. Ama ikinci yarıda oyunun kontrolü bizdeydi" dedi.

  Guti'yi sakatlık etkiledi
  Yiyecekleri 1 golün kendilerini sıkıntıya sokacağının bilincinde olduklarını belirten Havutçu, "İkinci yarıda golü bulduktan sonra rahatladık. Bizi finale götürecek net bir sonuç aldık. Kupayı kazanmak istiyoruz, bunu da başaracağız" ifadelerini kullandı. Guti'nin performansındaki düşüşle ile ilgili bir soruya Havutçu, "Guti bizim için önemli bir oyuncu. Yaşadığı sakatlıklar performansını geriye çekti. Şu an bir sorunu yok" diye yanıt verdi.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN