Kupayı istiyoruz

Perşembe 07.04.2011

Teknik direktör Tayfur Havutçu, "Gaziantepspor karşısında net bir skorla galip gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu sonuç bizi finale taşır" dedi

İkinci yarıda işi bitirdik
BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Tayfur Havutçu, Ziraat Türkiye Kupası yarı final ilk maçında Gaziantepspor karşısında net bir skorla galip gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Havutçu, karşılaşma sonrası düzenlediği basın toplantısında kupa maçlarının iki ayaklı olduğunu belirterek, "Gaziantepspor ligin etkili takımlarından biri. İlk yarı kontrollü oynamak zorundaydık. Ama ikinci yarıda oyunun kontrolü bizdeydi" dedi.

Guti'yi sakatlık etkiledi
Yiyecekleri 1 golün kendilerini sıkıntıya sokacağının bilincinde olduklarını belirten Havutçu, "İkinci yarıda golü bulduktan sonra rahatladık. Bizi finale götürecek net bir sonuç aldık. Kupayı kazanmak istiyoruz, bunu da başaracağız" ifadelerini kullandı. Guti'nin performansındaki düşüşle ile ilgili bir soruya Havutçu, "Guti bizim için önemli bir oyuncu. Yaşadığı sakatlıklar performansını geriye çekti. Şu an bir sorunu yok" diye yanıt verdi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN