Web Sürümüne Geç

  Yeni golcü Alar

  07 Nisan 2011, Perşembe

  Siyah-beyazlılar, S. Lizbon'la prensip anlaşmasına vardığı belirtilen sambacının yerine, Kapfenberg'in 21 yaşındaki forvetini takibe aldı

  BEŞİKTAŞ, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Bobo'nun alternatifini Avusturya'da buldu. Brezilyalı oyuncuyla bugüne kadar herhangi bir görüşme yapmayan siyah- beyazlıların, Sporting Lizbon'la prensip anlaşmasına varıldığı iddia edilen Bobo'nun yerine Kapfenberg'te forma giyen 21 yaşındaki 1.85'lik golcü Deni Alar'ı izlediği ortaya çıktı. Kulüp başkanı Fuchs, genç yıldızı Beşiktaş dışında A. Wien, Köln, M'Gladbach, Mainz, Hannover ve Catania'nın da istediğini söyledi.

  4 yıllık anlaşma yaptı
  ÖTE yandan Portekiz' de yayın yapan Radio Renascança, dün başkent Lizbon'a giden Bobo ve Alex Silva'nın menajeri Juan Figger'in, Sporting Lizbon'un çiçeği burnunda başkanı ile bir araya geldiğini açıkladı. Görüşmede Figger ile Godinho'nun prensip anlaşmasına vardıkları, Bobo'nun Sporting Lizbon ile 4 yıllık sözleşme imzalayacağı bildirildi. Sporting Lizbon'un Bobo'ya alacağı paranın yanı sıra atacağı goller, gol krallığı ve şampiyonluk primi de vereceği duyuruldu.

  Etiketler Bobo, Alex Silva
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN