Guti'ye şok teklif

Cuma 08.04.2011

Son dönemde Beşiktaş'tan ayrılacağı konuşulan Guti'ye, Brezilya'nın Corinthians ekibinin çok cazip bir transfer teklifi yaptığı ifade edildi

YENİ sezon transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta, kaptanlığa getirilen Guti'ye Brezilya'dan teklif geldi. Son günlerde, yeni sezonda siyah-beyazlı ekipten ayrılacağı haberlerinin yazıldığı İspanyol yıldıza, bu kez de Brezilya'nın sansasyonel takımı Corinthians'ın talip olduğu ortaya çıktı. Brezilya'nın Lance gazetesinde yer alan iddiaya göre Ronaldo ve Roberto Carlos'u kaybeden Corinthians'ta başkan Andre Sanchez'in tribünleri doldurmak için 4 ünlü ismin peşine düştüğü, bu isimlerin Guti, Seedorf, Trezeguet ve Riquelme olduğu ifade edildi. Sanchez'in bu dört oyuncunun menajerleriyle de temas kurduğu, özellikle Guti için yüksek miktarda bir parayı gözden çıkardığı belirtildi.

Almeida: Doğru tercih yaptım
BU arada siyah-beyazlı ekibin Portekizli forveti Almeida, NTVSpor'a konuştu. Kötü gidişin sorumlusunun Schuster'den çok, futbolun cilvesi olduğunu belirten Almeida şunları söyledi: "Maalesef bu tip durumlarda fatura genelde teknik direktöre kesiliyor. Transferlere rağmen istenilen sonuçlar alınmadı ve bir müddet sonra Schuster'in üzerindeki baskı da arttı. Bu tip durumlar futbolda hep yaşanacak. Uzun süre Beşiktaş'ın oyuncusu kalmak istiyorum. Doğru bir tercih yaptığımı düşünüyorum, hem iş hem özel hayatım anlamında. Bazı hedeflerden uzak olabiliriz fakat çıkış yaşayacağımıza eminim. Kupada hedefe biraz daha yaklaştık ama rövanşta dikkatli olmamız gerekiyor."
Etiketler guti, Roberto Carlos
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN