Beşiktaş günlüğü

Cumartesi 09.04.2011
Beşiktaş'ta mesai başladı
BEŞİKTAŞ, pazartesi günü Kasımpaşa ile yapacağı maçın hazırlıklarına bir günlük iznin ardından dün sabah yeniden başladı. Teknik direktör Tayfur Havutçu yönetimindeki idmanın ilk bölümünde koşuların ardından istasyon ve kısa pas çalışmaları yapan Beşiktaşlı oyuncular, daha sonra yarım sahada taktik maç oynadı.

Dört oyuncu tedavi gördü
SİYAH-beyazlıların dün sabahki idmanına İbrahim Toraman da katılmadı. Sol topuğundaki ağrıları nedeniyle tedavi olan tecrübeli oyuncunun dışında, İspanyol oyuncu Guti de sağ ayak bileğindeki ağrısı nedeniyle çalışmada yer almadı. Beşiktaş'ta sakatlıkları süren Ekrem Dağ ve Matteo Ferrari de tesislerde tedavilerini sürdürdü.

Necip ve Q7 yarım bıraktı
BEŞİKTAŞ'ın sabah Ümraniye'de yaptığı idmanda iki oyuncu çalışmayı yarıda bıraktı. Adalesinde sertleşme olan Ricardo Quaresma ve dizinde ödem oluşan Necip Uysal, 5'e 2 çalışmasının ardından çalışmayı bıraktı. Öte yandan genç futbolcu Onur Bayramoğlu, sakatlığının ardından dün sabah ilk kez takımla çalışmaya başladı.

Portekizliler dinlendirildi
KARA Kartal'ın Portekizli yıldızları Simao ve Almeida, dün sabah koşuların ardından antrenmanı tamamladı. Gaziantepspor maçında sağ ayak tarak kemiğine darbe alan Simao Sabrosa'nın ciddi bir sakatlığının bulunmadığı, golcü yıldız Hugo Almeida'nın ise belindeki ağrılar nedeniyle dün dinlendirildiği bildirildi.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN