İstemeyeni tutmayız!

Cumartesi 09.04.2011

Başkan Demirören, Guti konusunda, "Ayrılmayı istiyorsa yapacak bir şey yok. Anlaşamazsak el sıkışır bitiririz" dedi

Vazgeçilmez değil
GUTİ için son günlerde ortaya atılan "ABD'ye gidecek" söylentileri, başkanı Yıldırım Demirören'in de keyfini kaçırdı. Her fırsatta tecrübeli oyuncudan son derece memnun olduklarının altını çizen başkan Demirören, "Ama bir futbolcu ayrılmak istiyorsa, yapacak bir şey yok. Sezon biter, konuşuruz, kim nereye istiyorsa gider. Hiç kimse vazgeçilmez değildir. Anlaşamazsak el sıkışır ve bitiririz" ifadelerini kullandı.

Bedavaya gelmişti
SERDAL Adalı da Guti'nin kafasında gitmek varsa onu zorla tutmayacağını dile getirdi. Hiçbir futbolcu için ayrımcılık yapmayacaklarını ifade eden Adalı, bonservis ödenmeden alınan Guti'nin, 4 milyon euro'luk bedel karşılığında serbest bırakılabileceğini söyledi. Bu arada İspanyol yıldız Guti, G.Antep maçında oyundan çıkarken teknik direktör Havutçu'nun uzattığı eli boş bırakması nedeniyle tepki almıştı.

USLANMAZ ADAM GUTİ
Guti, vukuatlarına bir yenisini daha ekledi. Alkollü araç kullandığı için ehliyetine 6 ay el konulan Guti, önceki akşam direksiyon başında yakalandı. Aracı otoparka çekilen Guti'nin ifadesi alındı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN