Web Sürümüne Geç

  Kafalar karıştı

  11 Nisan 2011, Pazartesi

  Quaresma ve Simao'nun, İspanyol kulübünün sahibi Gil'in yemeğine katılmaları, "Yıldızlar geri mi dönüyor" sorusunu beraberinde getirdi

  BEŞİKTAŞ'ta ilginç gelişmeler yaşanıyor. Yeni sezon transfer çalışmalarına başlayan siyah-beyazlı yetkililerin, Atletico Madrid kulübünün sahibi Miguel Angel Gil'le İstanbul Çırağan Otel'de bir araya gelmesi, bir anda camiayı hareketlendirdi. Gil'in, THY ile sponsorluk anlaşması ve Arda konusunda G.Saraylılar ile bir araya geleceği belirtilen yemeğe bir anda Beşiktaşlılar geldi. Futbol komitesi başkanı Serdal Adalı ile yönetici Cengiz Zülfikaroğlu, öğlen saatlerinde Gil'le masaya oturdu.

  Ön görüşme yapıldı
  TARAFLARIN neşe içinde geçen sohbetine kısa bir süre sonra Beşiktaş'ın Portekizli yıldızları Ricardo Quaresma ve Simao Sabrosa da katıldı. İki futbolcunun, sabah yapılan idmanı yarıda bırakarak, Adalı ve Zülfikaroğlu'nun da yer aldığı Çırağan'daki yemeğe katılmaları camiada, "Yeni aldığımız yıldız futbolcular geri mi dönüyor?" sorusunu gündeme getirdi. Yemeğin ardından Beşiktaşlı yöneticiler, "Transfer görüşmesi yapmadık, sadece sohbet ettik" açıklamasını yaparken, Q7 ve Simao ise soruları yanıtsız bıraktı.


  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN