Kafalar karıştı

Pazar 10.04.2011

Quaresma ve Simao'nun, İspanyol kulübünün sahibi Gil'in yemeğine katılmaları, "Yıldızlar geri mi dönüyor" sorusunu beraberinde getirdi

BEŞİKTAŞ'ta ilginç gelişmeler yaşanıyor. Yeni sezon transfer çalışmalarına başlayan siyah-beyazlı yetkililerin, Atletico Madrid kulübünün sahibi Miguel Angel Gil'le İstanbul Çırağan Otel'de bir araya gelmesi, bir anda camiayı hareketlendirdi. Gil'in, THY ile sponsorluk anlaşması ve Arda konusunda G.Saraylılar ile bir araya geleceği belirtilen yemeğe bir anda Beşiktaşlılar geldi. Futbol komitesi başkanı Serdal Adalı ile yönetici Cengiz Zülfikaroğlu, öğlen saatlerinde Gil'le masaya oturdu.

Ön görüşme yapıldı
TARAFLARIN neşe içinde geçen sohbetine kısa bir süre sonra Beşiktaş'ın Portekizli yıldızları Ricardo Quaresma ve Simao Sabrosa da katıldı. İki futbolcunun, sabah yapılan idmanı yarıda bırakarak, Adalı ve Zülfikaroğlu'nun da yer aldığı Çırağan'daki yemeğe katılmaları camiada, "Yeni aldığımız yıldız futbolcular geri mi dönüyor?" sorusunu gündeme getirdi. Yemeğin ardından Beşiktaşlı yöneticiler, "Transfer görüşmesi yapmadık, sadece sohbet ettik" açıklamasını yaparken, Q7 ve Simao ise soruları yanıtsız bıraktı.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN