Harekat başlıyor

Çarşamba 13.04.2011

12 yabancıdan çoğunu göndermeyi planlayan siyah-beyazlılar; Forlan, Zhirkov ve Bosingwa'nın peşinde. Bobo da Lizbon'la anlaşmaya vardı

BEŞİKTAŞ'ta yeni sezonun transfer politikası belli oldu. Siyah-beyazlı yönetimin, kadrodaki 12 yabancı futbolcudan çoğuyla yolları ayırmayı ve önemli isimleri kadrosuna katmayı planladığı öğrenildi. İspanyol basınında Beşiktaş'ın özellikle Forlan konusunda yoğunlaştığı ve Chelsea'den Zhirkov ile Bosingwa'yı transfer etmeyi planladığı ifade edildi. Beşiktaş'ın ayrıca Fransa'nın Grenoble kulübünde forma giyen genç Türk futbolcu Atilla Turan'la görüştüğü de Avrupa basınına yer aldı.

İş sadece imzaya kaldı
BU arada Bobo'nun önümüzdeki sezon Sporting Lizbon'da görev yapmasına kesin gözüyle bakılıyor. Radio Esensa'ya açıklamalarda bulunan Bobo'nun menajeri Figer, Brezilyalı futbolcunun önümüzdeki sezon Sporting Lizbon formasını giyeceğini belirterek, "Bobo'nun transfer anlaşması garantilendi, artık her şey resmi sözleşme imzalamaya kaldı" ifadesini kullandı. Beşiktaş'ta Bobo'nun yanı sıra Fernandes, Ferrari, Hilbert, Hakan ve Sivok gibi isimlerle de yolların ayrılmasının düşünüldüğü bildirildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN