Açtı ağzını yumdu gözünü

Perşembe 14.04.2011 16:26

Beşiktaş'ın İspanyol yıldızı Guti'den ayrılan sevgilisi Noelia Lopez, İspanya'ya dönüşte açtı ağzını yumdu gözünü! Beşiktaş'ın İspanyol yıldızı Guti'nin manken sevgilisi Noelia Lopez isyan etti. Türkiye'den ayrılıp İspanya'ya dönen Noeila ailesi ve arkadaşlarının yanına sığındı. Aşk acısı çektiğini fakat kendisinin de bir işi olduğunu belirten Noeila, Guti ile ilişkisini bitirme kararı aldı. Vanitatis, isimli dergiye konuşan Lopez, "Biz tamamen ayrıldıK. Bu benim için gerçekten çok gerekliydi." dedi.

Türkiye'ye Guti için geldiğini, duygularının peşinden koştuğunu belirten Lopez, "Bazı zaman kalp doğru komutlar vermez… Bilirsiniz! Benim kişisel yaşamım ulusal sahnenin bir parçası oldu. Türkiye'ye gitmek benim kariyerimi çok etkiledi. Ama ben verdiği karardan dolayı pişman değilim" dedi.

Şu anda aşka kapılarını kapattığını belirten Lopez, "Bir ilişki kötü geçtiğinde dikkatli ve biraz korkutucu oluyor yeni bir ilişkiye girmek. Kendimi aşk için hazır hissetmiyorum, ama gelecekte evet olacak" dedi. Lopez, bir televizyon programı yapmaya da hazırlandığını itiraf etti.
Etiketler Noelia Lopez
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN