Çeteyi toparla

Pazartesi 18.04.2011

G.Birliği maçında oyundan alınışına sinirlenen, önceki gün "Belim ağrıyor" diyerek idmana çıkmayan Fernandes'i, Q7maça hazırlıyor

BEŞİKTAŞ'ta Gençlerbirliği maçında başlayan kriz dün bitirildi. Maçın 67. dakikasında kulübeye çekilmesini hazmedemeyen ve ortalığı birbirine katan Fernandes'i sakinleştirmek için Quaresma devreye girdi. Sinirlendiği için önceki günkü idmana da "Belim ağrıyor" diyerek çıkmayan Portekizli oyuncu için Q7 görevlendirildi. Tayfur Havutçu özel görüştüğü Quaresma'ya, "Fernandes dahil arkadaşlarınla konuş, Gaziantep sınavının önemini anlat. Şimdi kırgınlık zamanı değil. Bir sorun istemiyorum" diye uyarıda bulundu.

Quaresma hırs küpü
QUARESMA'nın görüştüğü Fernandes dünkü idmanda takımla çalıştı. Valencia'dan kiralanan ve "Beşiktaş'ta kalmak isterim ama bu sadece benim kararıma bağlı değil" diyen Portekizli oyuncunun yakın çevresine kararını gözden geçireceğini söylediği de belirtiliyor. Gençlerbirliği maçında dinlendirilen Quaresma'nın da çarşamba günü ilk 11'de olacağı öğrenildi. Q7, "Bizim için ligde iki final maçı kaldı. Sezonu kupa ile kapatmak istiyoruz" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN