Vay Bobom vay

Cuma 22.04.2011

Siyah-beyazlıların yeni sezonda düşünmediği golcüye Sporting Lizbon 5 yıllık sözleşme önerdi, Marsilya ve Paris Saint Germain de peşinde

YENİ sezon transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ın Brezilyalı yıldızı Bobo'ya teklif yağıyor. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olmasına rağmen halen masaya oturulmayan golcü futbolcuya, Avrupa'nın önde gelen kulüplerinin kapılarını açtıkları öğrenildi. Sambacıya ilk ve en ciddi teklif Sporting Lizbon'dan geldi. Portekiz ekibinin başkanı Godinho Lopes'in, Brezilyalı yıldıza menajer Figer vasıtasıyla 5 yıllık sözleşme teklifi yaptığı belirtildi. Portekiz'in önemli gazetelerinden Abola'nın haberine göre Lopes'in Bobo için kesenin ağzını açtığı ifade edildi. Portekiz basınında, Almeida'nın gelişiyle ikinci plana atılan mutsuz Bobo'nun, uzun vadeli sözleşme teklifi sayesinde Lizbon'a sıcak baktığı iddia edildi.

Yurt dışına gitmeyi istiyor
BEŞİKTAŞ'ın Brezilyılı yıldızı Bobo'yu renklerine bağlamak isteyen kulüpler arasında S. Lizbon ilk sırayı alırken, Avrupa'nın önde gelen kulüpleri sambacı için girişimlerini sürdürüyor. İki hafta önce Lizbon'da Sporting'in iki yöneticisi Duque ve Freitas ile pazarlık yaparak Bobo için ön protokol imzalayan Figer'in bu hafta başında da Fransa'da Marsilya ve PSG yönetimiyle Bobo konusunda transfer görüşmeleri yaptığı ortaya çıktı. Portekiz'in Abola ve Record gazetesi Figer'in Bobo'yu isteyen tüm takımlarla görüşeceğini Türkiye'den de Bobo'yu isteyen takımların olduğunu ve son olarak Beşiktaş'la görüştükten sonra sambacının yeni takımına imza atacağını bildirdi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN