Web Sürümüne Geç

  Yavru Kartallar buluştu

  24 Nisan 2011, Pazar
  BEŞİKTAŞ'ın Kadın, Aile ve Çocuk İstişare Heyeti, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda çocukları sevindirecek bir etkinliğe imza attı. Başkan Demirören'in eşi Revna Demirören başkanlığındaki heyet, Çocuk Esirgeme Kurumu ve çeşitli yardım kuruluşlarından gelen misafirlerini Kemer Golf Country Club'da ağırladı. Beşiktaş formaları ve bayraklar hediye edilen minikler, oyun parklarında unutamayacakları anlar yaşadılar.

  ÇOCUKLAR için her türlü etkinliğin yer aldığı organizasyonda, Revna Demirören'in yanı sıra, yönetici Serdal Adalı'nın eşi Eren Adalı bütün davetlilerle yakından ilgilendi. Organizasyonun ilerleyen saatlerinde Beşiktaş Teknik Direktörü Tayfur Havutçu, futbolcular Nihat Kahveci, Roberto Hilbert, Necip Uysal ve İsmail Köybaşı da 23 Nisan Şenliği'ne katılarak davetli çocuklarla beraber vakit
  geçirerek hatıra fotoğrafı çektirdi.

  * DÜNKÜ organizasyonda Tayfur Havutçu'nun 41. doğum günü de kutlandı. Hazırlanan pastayı başkan Demirören ve Havutçu birlikte kesti.

  * NİHAT Kahveci de minik Kartallarla yakından ilgilenirken, Revna Demirören, bunu geleneksel hale getirmeyi istediklerini ifade etti.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN