Haftaya imzaya gidiyor

Salı 26.04.2011 13:21
Portekiz'in Abola gazetesi Bobo'nun gelecek hafta menajeri Juan Figger ile birlikte Lizbon'a giderek, Sporting'le sözleşme imzalayacağını yazdı. 26 yaşındaki oyuncunun Beşiktaş'ın kendisine yaptığı teklifi, Türkiye'den ayrılmak için reddettiği bildirildi.

Beşiktaş'ın Bobo'ya yıllık 1,2 milyon euro teklif ettiği, Brezilyalı oyuncunun ise düşük bulduğu ücret nedeniyle Sporting'in yaptığı uzun süreli anlaşmaya evet diyeceği iddia edildi. Bobo'nun, Sporting'den alacağı rakam ile ilgili bilgi verilmedi fakat rakamın her yıl üzerine eklenerek büyüyeceği belirtildi.

BEDAVA ALIP SERVET YAPACAKLAR

Bobo'nun menajeri Juan Figger ile birlikte çalışan menajer Acaz Felleger, bugün Radio Renasansça'da canlı yayına çıktı. Bobo için Sporting Lizbon ile anlaşmaya varmaya çok yakın olduklarını bir kez daha açıkladı. Felleger, Sporting ile şu anda yapılan görüşmeleri tamamen ödeme planı ve Bobo'nun alacağı primlerle ilgili olduğunu söyledi.

Bu arada Sporting'in Bobo ile yapacağı sözleşmede, "15 milyon euro'ya serbest kalır" maddesi koyduracağı da iddialar arasında yer aldı.

DÜN GECEDEN ŞOK DETAYLAR, OLAY FOTOĞRAFLAR-TIKLAYIN

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN