Terbiyesiz Nihat

Salı 26.04.2011

Sahada Q7 ile tartışan Nihat maç bitimi sokak kabadayısı gibi yazarımız Turgay Demir'e saldırıp yumruk attı.

'Gel bakalım Turgay'
Beşiktaşlı Nihat futbolu unuttu, kabadayılığa başladı... Dün ikinci oyuna girdikten sonra bir pozisyonda pas vermeyen Quaresma'nın üzerine yürüyen Nihat, maç sonrası ise büyük bir terbiyesizliğe imza attı. Takım otobüsüne binen siyahbeyazlı oyuncu, yazarımız Turgay Demir'i görünce otobüsün kapısına geldi ve "Gel bakalım buraya Turgay" diye bağırdı.

İŞTE OLAYLI GECEDEN FOTOĞRAFLAR-TIKLAYIN

Adalı: Yanlış yaptı
Yöneticiler Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu'nun gözleri önünde cereyan eden bu olaydan sonra iyice saçmalayan Nihat, Demir'e saldırdı ve yumruk attı. Araya giren gazeteciler ve yöneticiler Nihat'ı durdurdu. Ağza alınmayacak sözler sarf eden, sokak kabadayısı gibi saldıran Nihat ile ilgili Serdal Adalı, "Çok yanlış yaptı" dedi.

NİHAT NEDEN VE KİME SALDIRDI? ŞOK GERÇEKLER-TIKLAYIN


'Sana para vereceğim'
Demir'in "Nihat önce ağabey diyeceksin" demesinden sonra zıvanadan çıkan eski milli futbolcu, "Senin yüzünden evime hırsız girdi. Sen benim aldığım parayı nasıl helal etmezsin. Sen Allah mısın? Sana bu yazıları para ile kim yazdırıyor. Söyle paranı ben vereceğim. Paran yoksa sana para vereyim" diye son derece seviyesiz bir üslup kullandı.

İŞTE DÜN GECE YAŞANANLARIN PERDE ARKASI-TIKLAYIN

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN