Guti'nin alternatifi hazır!

Çarşamba 27.04.2011 17:42

Beşiktaş’ta Guti gidecek mi, kalacak mı henüz belli değil ama siyah-beyazlı yönetim, İspanyol yıldızın gitmesi durumunda da kalması durumunda da ‘B Planını’ hazır tutuyor.

Kartal'ın Ajax'ın malı olan fakat bu sezon Frank De Boer ile anlaşamadığı için Arnhem Vitesse'ye kiralık giden Fas asıllı İsmail Aissati ile anlaştığı ortaya çıktı. Bunu iddia eden de, futbolcunun kendisi. Utrecht doğumlu olan, hayatında hiç Fas'ta yaşamamasına rağmen Fas Milli Takımının formasını tercih eden Aissati, 'Lions De Atlas' isimli sitede yer alan habere göre, "Frank De Boer olduğu sürece Ajax'a dönmeyeceğim. Beşiktaş'la menajerim görüşüyor. İstanbul da benim ilgimi çekiyor" dedi. Site Aissati'nin bu röportajı hangi gazeteye verdiğini ise yazmadı.

1988 doğumlu Aissati'yi Milan geçen sezon Andrea Pirlo'nun yerine transfer etmek istemiş fakat Ajax'ın istediği rakama ulaşılamadığı için transfer yatmıştı. İddiaya göre Beşiktaş, Aissati için Ajax'a 2,5 milyon euro bonservis bedeli ödeyecek.

GUTI, ABD'YE GİDER Mİ?

Guti'nin "Gelecek sezon İstanbul, Los Angeles ve New York arasında kararsızım" twiti bakın ABD'de nasıl yorumlandı

Goal.com Amerika'dan Avery Raimondo, 'twitter'da Guti_ser imzasıyla yayımlanan, "Gelecek sezon İstanbul, Los Angeles ve New York arasında kararsızım" twitini yorumladı. Raimondo, Guti gibi oyuncuların futbol hayatlarının son dönemlerinde ABD'ye giderek, New York ve Los Angeles'ta yaşamak istediklerini, amaçlarının futbol oynamaktan çok, yeni dünyada yeni maceralar aramak olduğunu yazdı. Raimondo, "Guti eğer futbolu bırakacaksa gelir ama kendine hala güveniyorsa Türkiye'de kalacaktır" cümlesini kurdu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN