Beşiktaş artık yok

Perşembe 28.04.2011

Konya'da agresif tavırlar sergileyen Nihat Kahveci'nin sözleşmesi karşılıklı feshedildi

BEŞİKTAŞ ile Nihat Kahveci'nin yolları ayrıldı. İki sezondur takıma beklenen katkıyı sağlayamayan, bu nedenle yapılan eleştirilere bile katlanamaz duruma gelen Nihat, Konya maçı sırasında Quaresma'ya, maç sonunda da yazarımız Turgay Demir'e saldırmıştı. Nihat dün, "Artık Türkiye'de futbol oynamayacağım" açıklamasını yaptı.

İki taraf da mutsuzdu, bitti
YAŞANANLARIN ardından sinirlerinin yıprandığını ama en yakınlarının bile aldığı parayı konuştuğunu belirten Nihat ile Beşiktaş yönetimiyle yaptığı görüşmenin, tecrübeli futbolcunun sözleşmesinin feshedildiği belirtildi. Nihat, "Ortada iki tarafın mutsuzluğu var. Konuyu daha fazla uzatmak bana ve Beşiktaş'a zarar verirdi" diye konuştu.

Üç haftadır görüşüyoruz
BEŞİKTAŞ Genel Sekreteri Fahrettin Curoğlu, Nihat Kahveci'nin sözleşmesini feshetmek için milli futbolcuyla yaklaşık üç haftadır görüştüklerini söyledi. Curoğlu, "Nihat da verimli olamadığını kabul ediyor. İki yıl daha anlaşması ve içerden bir kısım alacakları vardı. Karşılıklı görüştük ve bunları çözüme bağladık. Nihat'ın saha içinde Quaresma ile tartışması ve maçtan sonraki yanlışı, bu olayın tuzu-biberi oldu" ifadesini kullandı.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN