'Çılgın Proje'yi bitirmeye gittiler

Perşembe 28.04.2011 11:04

Beşiktaş’ın iş bitirici iki yöneticisi Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu, bugün ‘Çılgın Proje’ için Almanya’ya gitti.

Beşiktaş'ın iş bitirici iki yöneticisi Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu, bugün 'Çılgın Proje' için Almanya'ya gitti. Köln'e uçan iki yönetici öncelikle Jorge Mendes'in siyahlı-beyazlı takıma teklif ettiği, Pedro Geromel'in transferi için Köln yönetimiyle masaya oturacak.

Alman ekibinden fiyat alacak olan Adalı ve Zülfikaroğlu'nun yarın Münih'e geçerek Hamit Altıntop ve menajeri Rıza Fazelli ile bir araya gelecekleri öğrenildi. Adalı ve Zülfikaroğlu'nun ayrıca Münih'te Ömer Toprak'ın menajeri Gordon Stipic'le bir araya geleceği bildirildi.

Bu arada Adalı ve Zülfikaroğlu'nun Ömer'le de görüşmek istedikleri, fakat genç futbolcunun 'Freibourg, Münih'e 400 km ben sizi burada konuk edeyim', diyerek iki yöneticiyi kendi yaşadığı şehre davet ettiği öğrenildi.

Ömer'in aslında Beşiktaş'a gelmek değil de Leverkusen'de forma giymek istediği fakat fanatik Beşiktaşlı olan ağabeyi yüzünden Adalı ve Zülfikaroğlu'yle görüşmeyi kabul ettiği belirtildi.

Öte yandan Beşiktaş'ın Ömer için Leverkusen'in yaptığı 3 milyon euro'luk teklifin üzerine çıkmaya da hazır olduğu gelen haberler arasında.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN