İnanıyorsanız kalsın!

Cumartesi 30.04.2011

Fikret Orman, Tayfur Havutçu'nun yeni sezonda kalmasının kupayı alıp-almamasına bağlı olmaması gerektiğini ifade etti

Pırıl pırıl bir arkadaşımız
BEŞİKTAŞ'ın önde gelen isimlerinden Fikret Orman, Tayfur Havutçu'ya sahip çıktı. Havutçu'nun geleceğinin sadece final maçına endeksli olmaması gerektiğine işaret eden Orman, "Tayfur, pırıl pırıl bir arkadaşımız. Kendisine inanıyorsanız, devam ederseniz. Kalıcı başarı istiyorsanız Tayfur Havutçu ile çalışmanız doğru yöntemdir" şeklinde konuştu.

Profesyonelce davranılsın
RADYOSPOR'da Özgür Sancar'ın programına katılan Orman, Nihat konusunda da profesyonelce davranılması gerektiğini belirterek şunları söyledi: "Bir futbolcunun alacağını 2 ay geciktirdiğiniz zaman olaya insani boyuttan bakılmazken, yolların ayrılması noktasında insani boyutun ön plana çıkartılması yanlış. Her zaman profesyonelce düşünülmeli."

Yaşı geçmiş futbolcular getiriyoruz
FİKRET Orman, Yıldırım Demirören yönetimin transfer politikasını eleştirdi. Orman, "İspanyollar Mesut Özil'i, Mehmet Topal'ı aldı, Arda'ya Atletico talip. Bu insanların zeka noksanlığı mı var da oyuncularımızı almaya çalışıyorlar! Biz de orada yaşlarını doldurmuş insanlara kamyon kampon para verip Türkiye'ye getirmeye çalışıyoruz" şeklinde konuştu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN