Bebe tam isabet

Cumartesi 25.06.2011

"Manchester United gibi devden gelen bir oyuncu, takıma çok faydalı olacaktır. Bana göre yerinde bir transfer yapıldı"

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Nihat Kahveci, haber1903'e önemli açıklamalarda bulundu. Siyah-beyazlıların yeni transferi genç futbolcu Bebe'ye değinen Nihat, Kartal'ın iyi bir iş yaptığını söyledi. Milli oyuncu, "Beşiktaş'ın kadrosunda Almeida da var. Almeida, bu sezon uyum sürecini aştı. Bebe, Manchester United gibi bir takımdan geldi. Ne kadar orada oynamasa da, o atmosferi yaşamış ve tecrübe kazanmış bir isim. Bebe transferi yerinde oldu" dedi.

SERDAR HASTA BEŞİKTAŞLI
STANDARD Liege'de oynayan Sinan Bolat ile iyi arkadaş olduğunu belirten Nihat, gönlünün Serdar Kulbilge'den yana olduğunu söyledi. Nihat, "Sinan Bolat benim arkadaşım. Sonuçta A Milli Takım'a kadar yükselmiş ve iyi bir oyuncu. Beşiktaş takımına, Serdar Kulbilge de düşünülebilir. Serdar, hastalık derecesinde bir Beşiktaşlı'dır. Benim gönlüm ondan yana. İnşallah kendisini de Beşiktaş'ta izleme şansı yakalarız" diye konuştu.

KATKILARI ÇOKTU
Nobre ve Bobo'ya değinen Nihat şunları söyledi: "Bobo ve Nobre de bu takıma olumlu yönde çok şey verdiler. Bunu kimsenin inkar etmemesi lazım. Nobre, 2009'daki yaşanan şampiyonlukta büyük katkı sahibiydi."

SİSTEM MAALESEF OTURMADI
Nihat Kahveci, geçtiğimiz dönemde Beşiktaş'ta sistemin oturmadığını dile getirdi. Milli oyuncu, "Beşiktaş'ın geçen sezon bana göre tek eksiği Türk oyuncularının forma giyememesiydi. Eğri oturup doğru konuşmak lazım. Ben de kötü bir sezon geçirdim. Fenerbahçe'nin iskeletine baktığımızda Türk oyuncular daha fazlaydı. Maalesef Beşiktaş'ta bu sistemi oturtamadık" ifadelerini kullandı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN