Kaptan Guti dümeni bıraktı

Cumartesi 25.06.2011

İspanyol yıldız, "Çocuklarımın okul işleri var, 2 Temmuz'dan önce gelmeyeceğim" dedi, siyah-beyazlı teknik heyet şok oldu

Beşiktaş'ın İspanyol yıldızı Guti'nin, 27 Haziran'daki top başına gelmeyeceğini söylemesi herkesi şaşkına çevirdi. Yönetim kararıyla kaptanlığa getirilen tecrübeli oyuncunun, "Çocuklarımın okul işleri var. Onları hallettikten sonra, en erken 2 Temmuz'da İstanbul'da olurum" demesi sıkıntı yarattı. Teknik direktör Tayfur Havutçu'nun, "Zamanında gelmen lazım, yoksa verilecek cezaya razı olursun" demesine rağmen Guti'nin geri adım atmadığı ifade edildi.

Senin örnek olman lazım!
SİYAH-beyazlıların, "Sen bu takım kaptanısın. Yeni oyuncular var, örnek olman ve idmanlara katılman gerekli" demesine rağmen Guti'nin kararında ısrarcı olduğu belirtildi. Guti'nin bu davranışı şaşkınlıkla karşılanırken, yetkililerin, "Kaptan geç gelirse ve kondisyon yüklemelerinin yapılacağı bir dönemde idmanları kaçırırsa, sıkıntı yaşanır" düşüncesinde olduğu; Guti'nin bu beklenmedik ve hesapsız rötarına tepki gösterildiği öğrenildi.
Etiketler guti, Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN