Beşiktaş'ta bayramlaşma töreni

Perşembe 01.09.2011 14:03

Beşiktaş Kulübü'nde Ramazan Bayramı nedeniyle geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı.

Akaretler'deki kulüp binasında bulunan Divan Kurulu Lokali'nde gerçekleştirilen törene, Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, yönetim kurulu üyesi Ahmet Akpınar ile kulüp üyeleri katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Divan Başkanlık Kurulu Üyesi Sedat Piroğlu, törene katılanların Ramazan ve 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutlayarak, ''Bu bayram bizim için buruk geçiyor. Üç değerli arkadaşımız, göznurumuz maalesef aramızda olamıyor. Bu arkadaşlarımızın en kısa sürede aramıza katılmasını temenni ediyorum'' dedi.

Yönetim kurulu üyesi Ahmet Akpınar da katılımcıların bayramını kutlayarak, futbolda yürütülen şike soruşturması nedeniyle tutuklu bulunan yönetim kurulu üyesi Serdal Adalı, teknik direktör Tayfur Havutçu ile protokol müdürü Ahmet Ateş'i bir sonraki bayramda aralarında görmeyi umduğunu söyledi.

Adalı, Havutçu ile Ateş'in tespit edilmiş herhangi bir suçunun olmadığını belirten Akpınar, ''Biz elimizden geleni yapıyoruz ama maalesef bir takım teknik engeller var. Anlatamadığımız engeller var. Onları da aştığımız zaman herkes neyin ne olduğunu görecek. Emin olun ki arkadaşlarımızın tespit edilmiş hiçbir suçu yoktur. Maalesef bazı teknik sebeplerden dolayı tutuklama kararı verilmiştir. Yakın zamanda bu da giderilecektir ve hak yerini bulacaktır'' diye konuştu.

Akpınar, Spor Toto Süper Lig'de yeni sezona iyi başlamak istediklerini de anlatarak, ''Takımımıza yeni katılan oyuncularla çok kaliteli bir ekip olduk. Yeni transferlerimiz uyum sürecinde, sabırlı olup onların takıma adapte olmalarını beklemeliyiz. İnanıyorum ki bu sezon taraftarlarımıza çok başarılı bir Beşiktaş izlettireceğiz'' ifadelerini kullandı.
Etiketler Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN