Web Sürümüne Geç

Muhammed kalıcı olmak istiyor

Perşembe 01.09.2011 12:50

Beşiktaş'ın genç futbolcusu Muhammed Demirci, öncelikli hedefinin Beşiktaş A takımında kalıcı olmak, ardından siyah-beyazlı formayla şampiyonluklar yaşayıp, kupalar kazanmak istediğini söyledi.

Siyah-beyazlı kulübün çocuklara yönelik çıkardığı Yavru Kartal dergisinin Eylül sayısında Yavru Kartal Çocuk Kulübü üyeleri Tuana Menekşe Ceylan ve Emirhan Hacısalihoğlu'nun sorularını yanıtlayan 16 yaşındaki Muhammed, ''Beşiktaş'taki hedefiniz nedir?'' sorusuna, ''İlk önce A takımda kalıcı olmak istiyorum. Sonra da şampiyonluklar yaşayıp kupalar kazanmayı hedefliyorum'' yanıtını verdi.

Kendi mevkisinde oynadığı için takım arkadaşlarından Guti'ye hayran olduğunu söyleyen Muhammed, ''En çok Ronaldinho'yu seviyorum. Oyun stilini çok beğeniyorum. Kendi oyun tarzımı da ona benzetiyorum. Özellikle de top sürüşümü benzetiyorum'' ifadelerini kullandı.

Yurt dışıyla ilgili görüşlerini de açıklayan genç futbolcu, ''Büyük takımlarda oynamak istiyorum. Özel bir takım ayrımı yapmıyorum ama İspanya Ligi'nde oynamayı hayal ediyorum'' dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN