Web Sürümüne Geç

  Ayrımcılık yok

  Cumartesi 03.09.2011

  "Yeni sezona çok hızlı bir şekilde başlayacağız. Bütün arkadaşlar bunun bilincinde hareket etmeli."" Bu yoğun tempoda üç günde bir maç oynamak zorundayız, herkesin forma şansı olacak." " Hepiniz hem fiziksel hem mental olarak her an oynayacak gibi hazırlanın. Buna mecbursunuz."

  İdmanlara dikkat
  Beşiktaş Teknik Direktörü Carvalhal, futbolcularını uyardı. Dün sabahki idman öncesi oyuncularıyla görüşen Portekizli çalıştırıcı, "20 gün içerisinde hızlı bir şekilde sezona başlamış olacağız. Herkesin bunun bilincinde olup antrenmanlara önem vermesini bekliyorum. Yaklaşık 3 günde 1 maç oynayacağız ve herkesin forma şansı bulacağının farkına varmasını istiyorum" diye konuştu.

  Beklentiler büyük
  Futbolcularından hem fiziksel, hem de mental olarak her an oynayacak kadar iyi durumda olmalarını özellikle isteyen Carvalhal şöyle devam etti: "Yeni sezonda beklentiler büyük, bu nedenle tüm bu söylediklerimi uygulamaya da bir anlamda mecbursunuz." Portekizli çalıştırıcı, dün futbolcularına özel şut çalışması da yaptırırken, maçlarda rakip kaleyi şut yağmuruna tutmalarını istedi.


  Etiketler Carvalhal, Beşiktaş
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN