Web Sürümüne Geç

İnadına Türkiye

Pazartesi 05.09.2011

Beşiktaş'a gelecek olmasına gösterilen tepkiden sıkılan Williams, "Kararımdan son derece memnunum" dedi

Başkasını ilgilendirmez
NBA'deki lokavt nedeniyle kariyerini Beşiktaş'ta sürdürme kararı alan Deron Williams, Türkiye'ye olumsuz bakan insanların sorularından sıkıldığını dile getirdi... ABD medyasına konuşan yıldız oyuncu, "İnsanların hâlâ bana 'neden Türkiye'ye gidiyorsun?' diye sormalarından bıktım. Bir karar aldım ve son derece mutluyum. Başkasını da ilgilendirmez" ifadesini kullandı.

Eşim de heyecanlı...
Dünyanın en önemli oyun kurucuları arasında gösterilen 27 yaşındaki Williams, sözlerini şöyle sürdürdü: "Şunu herkesin bilmesini istiyorum; çok yakında İstanbul'a gidip Beşiktaş formasını giyeceğim.
Türkiye'de basketbol oynayacağım ve yeni bir kültürü tanıma fırsatı bulacağım için heyecanlıyım. Eşim ve çocuklarım da bu konuda en az benim kadar heyecanlı."

İlgiye layık olacağım
Beşiktaş erkek basketbol takımının yeni yıldızı Deron Williams, siyah-beyazlı yöneticilerin kendisine gösterdiği ilgiye layık olmak için elinden geleni yapacağını söyledi. Türkiye'de yepyeni heyecanlar yaşayacağını vurgulayan yıldız oyuncu, "Taraftar konusunda güzel şeyler duydum" diye konuştu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN