Web Sürümüne Geç

Önce disiplin

Pazartesi 05.09.2011

Gece hayatına savaş açan Kartal'ın hocası, "İzin günü dışında dışarı çıkanı ve dağıtanı yakarım. Bizden başarı bekleyenlere istediğini vereceğiz" dedi

Beşiktaş Teknik Direktörü Carlos Carvalhal, göründüğünden çok daha sert çıktı... Özel hayatı ile gündeme gelen Guti gibi dünya çapında bir yıldızı bile bir kalemde silmekten çekinmediği belirtilen Portekizli hocanın, takımın dikkatini son bir kez daha çektiği öğrenildi. Öğrencileri ile yaptığı mini toplantıya, "Gece hayatı diye bir şey istemiyorum" ifadesi ile başladığı vurgulanan Carvalhal'in, "İzin günü hariç gece dışarı çıkanı, dağıtanı yakarım" gibi ağır sözlerle özellikle yıldız oyuncularının dikkatini sert bir şekilde çektiği bildirildi.

Kimsenin yeri garanti değil
ÖZEL hayatı ile gündeme gelen oyuncunun kadroya girme şansı kalmayacağını dile getiren tecrübeli çalıştırıcının sözlerini şöyle sürdürdüğü öğrenildi: "Camia büyük beklentiler içinde. Onlara bize duyduğu güvenin karşılığını vermek için hepimiz yapmamız gerekeni biliyoruz. Böylesine sıkıntılı bir süreçte keyif alemine dalmak gibi bir düşüncesindekiler, bu kulüpte yeri olmayacağını aklından çıkarmasın. Kimse ismine güvenmesin, formayı sırtında hissetmesin. Çok yanılmış olur."

Carvalhal'in çıkışı Guti'ye söz verdirdi
TEKNİK direktör Carvalhal'in sert ve duygusal konuşması en çok Guti'yi etkiledi... Fernandes ve Quaresma ile birlikte Carvalhal'in özel olarak görüştüğü İspanyol yıldızın, "Geçmişte bazı hatalarım oldu ama kesinlikle tekrarlamayacağım. Bu sezon camiaya bambaşka bir Guti izlettireceğim. Bu konuda size söz veriyorum" dediği ileri sürüldü.

Guti şimdilik kurtardı
GECE hayatı ile yönetimi bıktıran ve teknik direktör Carvalhal'in "Bu haliyle onu istemiyorum" sözleri ile sildiği Guti'nin şimdilik paçayı kurtardığı vurgulandı. Hocasına disiplin sözü veren İspanyol yıldız ile yolların ayrılmasının rafa kalktığı, nihai kararın bundan sonraki tavırlarına göre alınacağı dile getirildi.

Yönetime rapor sundu
TEKNİK direktör Carvalhal'in, öğrencileri ile yaptığı toplantı sonrası yöneticilere takımdaki havayı sözlü olarak aktardığı bildirildi. Yönetime, özellikle gece hayatına ilgisi olan futbolcularından söz aldığını aktaran Portekizli hocanın, "Onlara inanıyorum. Sözlerinde durmazlarsa gerekeni yaparız" dediği öğrenildi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN