Gruptan çıkarız

Salı 06.09.2011

"Forvet sıkıntısından bahsediliyor. Ancak kadronun yeterli olduğunu maçlarda herkes görecek. Yeni transferler takıma çok katkı yapacak"

Beşiktaş'ın tecrübeli futbolcusu İbrahim Toraman, UEFA Avrupa Ligi'nde gruptan çıkacaklarına inandığını söyledi. Haber1903'e konuşan Toraman, "Grubumuzda iyi takımlar var. Ama önemli olan bizim ne yapabileceğimiz. Gruptan çıkacak güçteyiz" dedi. Kadrolarının yeterli olduğunu savunan futbolcu, "Forvet sıkıntımız olduğu söyleniyor. 24 saat hocamız bizimle birlikte ve her bölgedeki oyuncuları tek tek deniyor. Kadronun yeterli olduğunu oynayacağımız maçlarda herkes görecek" diye konuştu.

Sezona 3 puan ile başlayacağız
Ligde yeni sezona galibiyet ile başlamak istediklerini vurgulayan İbrahim Toraman, "İlk maçımızı, potansiyeli olan Eskişehirspor ile deplasmanda yapacağız. Sezona çok iyi hazırlandık. Eskişehir'den 3 puanla ayrılmak istiyoruz" dedi. Yıldız futbolcu, yeni transferlerin de lige hazır olduğunu belirtti ve sözlerini şöyle tamamladı: "Şu an ki durumları gayet iyi. Tabii bunu zaman içinde daha iyi anlarız. Ben takımımıza gün geçtikçe daha çok katkı sağlayacaklarına inanıyorum."


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN