Web Sürümüne Geç

Beşiktaş günlüğü

Çarşamba 07.09.2011
Metris'ten kötü haber
BEŞİKTAŞ camiasına Metris'ten kötü haber geldi. Tayfur Havutçu ve Ahmet Ateş'in tutukluluklarına yapılan 2. itirazın da reddedildiği ifade edildi. Serdal Adalı'nın kendisi için hazırlanan itiraz dosyasını son dakikada reddettiği ve itirazını gerçekleştirmediği öğrenildi.

Kombineler pahalı geldi
TARAFTARLAR, internetteki "Kombine satışlarındaki düşünün sebebi nedir?" anketinde, fiyatların çok pahalı olmasından dert yandı. Siyahbeyazlılar ikinci sırada şikeden dolayı yaşanan gergin ortam, üçüncü olarak da yapılan transferlerden umutlu olmadıklarını dile getirdiler.

Kanatları kullanalım
TEKNİK direktör Carlos Carvalhal, Hollanda kampından döndükten sonra özellikle kanat organizasyonları üzerinde duruyor. Siyah-beyazlılar hafta başından bu yana, organize bindirmeler ve son çizgiye kadar inilerek geriye çıkartılan toplarla gol bulma çalışması yapıyor.

Kalemizde sıkıntı yok
KALECİ antrenörü Zafer Öğer, Türkiye'nin en iyi kalecilerinden ikisine sahip olduklarını söyledi. Hakan Arıkan'ın gitmesine rağmen Rüştü gibi tecrübeli ve Cenk gibi yetenekli bir gençle yola devam edeceklerini belirten Zafer Öğer, "1 numarada sıkıntımız olmaz" dedi.

Uçar'dan tam destek
BEŞİKTAŞ'ın unutulmaz golcüsü Feyyaz Uçar, bu sezon yerinde transferler yapıldığını söyledi. Uçar, "Geçen sene sıkıntı yaşanılan bölgelere takviyeler yaptı. Beşiktaş'ın şampiyonluğa ulaşması için mevcut kadronun yeterli olduğunu düşünüyorum" diye konuştu.

Veli Kavlak göze girdi
SİYAH-beyazlıların yeni sezon öncesinde Rapid Wien'den transfer ettiği Veli Kavlak, idmanlardaki hırslı performansıyla diğer gurbetçilere göre bir anda sivrildi ve Carvalhal'in gözüne girdi. Genç yıldızın, bu sezon bir çok maçta ilk 11'de forma şansı bulması bekleniyor.


Etiketler Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN