Web Sürümüne Geç

Dijital versiyon beğenildi

Perşembe 08.09.2011 12:53

Beşiktaş Dergisi'nin iPad versiyonunu inceleyen siyah-beyazlı futbolcular, interaktif dergiye büyük övgüde bulundu.

Futbol takımının antrenmanı öncesinde Beşiktaş Dergisi'nin iPad ortamında yayınlanan dijital versiyonunu inceleyen futbolcular, övgü dolu ifadeler kullandılar.

Siyah-beyazlı kulübün internet sitesine açıklamalarda bulunan futbolculardan İbrahim Toraman, ''Mükemmel, çok güzel olmuş'' diyerek, 20 dakika boyunca sayfalarda dolaştı, videoları izledi ve fotoğraf galerilerine tek tek baktı. Beşiktaş Dergisi'nin eylül sayısında kendi fotoğrafı ile yayınlanan sayfayı da dikkatlice inceleyen Toraman, ''Her geçen gün dijitalleşen bir dünya yaşıyoruz. Beşiktaş Dergisi'nin de dijital ortama taşınmasından çok etkilendim. Tüm taraftarlarımıza dijital dergimizi okumalarını tavsiye ediyorum. İnanıyorum ki, onlar da dijital dergimizin kalitesinden benim gibi bir hayli etkilenecekler'' diye konuştu. Dijital dergiyi inceleyen Ricardo Quaresma da dergiyi beğendiğini ifade etti.

Kaleci Cenk Gönen ise ilk olarak ''Çok kaliteli olmuş'' derken, röportajının yer aldığı sayfayı uzun süre inceledi. Cenk Gönen, ''Kulübümüz taraftarlarımız için güzel bir hizmete daha imza atmış. Emeği geçenleri kutluyorum. Ben çok beğendim, taraftarlarımızın da beğeneceğini umuyorum''
dedi. Dijital dergiyi bir süre inceleyen Mehmet Akyüz ve İsmail Köybaşı da beğenilerini ifade ettiler.
Etiketler Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN