Web Sürümüne Geç

Beşiktaş'ın internet sitesi yenilendi

Cuma 09.09.2011 16:50

Beşiktaş Kulübü'nün resmi internet sitesi ''www.bjk.com.tr'' yenilendi.

Siyah-beyazlı kulübün web sitesinin tüm altyapısının Türk Telekom tarafından sağlandığı belirtilirken, 6 ay süren yenileme çalışmaları sonunda site modern tasarım ve dinamik bir yapı kazandı.

Sitede sosyal medya entegrasyonu gerçekleştirildiği, özelleştirilmiş arka plan yönetimi ve dinamik manşet yönetimi gibi birçok detay ile taraftarların hizmetine sunulduğu kaydedildi.

Yenilenen internet sitesinde tüm branşlar ve takımlarla ilgili detaylar, kulübün faaliyetleriyle ilgili ayrıntılı fotoğraflar, BJK TV'nin haber amaçlı görüntüleri de yer alacak. Taraftarlar için hazırlanan bölümde ise duvar kağıtları ve e-kartların yanı sıra taraftarın sesi bölümleri yer alacak.

İnternet sitesinin tüm spor branşları için ayrı ayrı hazırlanmış arka planlarla da dikkati üzerine çekeceği belirtiliyor.

Bu arada, dijital dünyada attığı adımlara yenilerini de ekleyen Beşiktaş, sosyal paylaşım siteleri twitter'da da yerini aldı. Taraftarlar ''www.twitter.com/Besiktas'' linkinde açılan kulübün resmi sayfasında tüm gelişmelerden haberdar edilecek.

Siyah-beyazlı kulübün sosyal paylaşım sitesi Facebook'taki sayfasıyla da fark yaratacağı belirtildi.
Etiketler Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN