Web Sürümüne Geç

Taraftara teşekkür

Cuma 16.09.2011 16:04

Beşiktaş Kulübü, siyah-beyazlı futbol takımının, UEFA Avrupa Ligi'nde İsrail'in Maccabi Tel Aviv ekibini 5-1 yendiği karşılaşmada verdikleri destekten dolayı taraftara teşekkür etti.

Kulübün internet sitesinde ''Maccabi Tel Aviv Başarısının 12. Adamına Teşekkürler'' başlığıyla yayınlanan mesajda, şu ifadelere yer verildi:

''Futbol takımımızın almış olduğu son derece başarılı sonuç kadar, büyük Beşiktaş taraftarı ne kadar özel olduğunu bir kez daha ispatlamıştır. Dün gece Beşiktaşımızın aldığı sportif başarı ve net skor, hepimizin ve Türkiye'nin haklı gururu olmuş, atılan her gol başarımızı perçinlemiştir. Sportif başarıda emeği geçen herkes kadar, son derece kaliteli, soğukkanlı ve herhangi bir taşkınlığa izin vermeyen büyük Beşiktaş taraftarı da bir kez daha gerek misafirperverlik, gerekse fair-play duruşunu sergileyerek, ne kadar özel bir topluluk olduğunu kanıtlamıştır.

Maç öncesi ve esnasında bizleri destekleyen taraftarımız, İstanbul İl Emniyet mensupları, özel güvenlik grubumuz ve emeği geçen herkes, üzerine düşenin fazlasını gerçekleştirerek, tüm dünyaya gerekli mesajı iletmişlerdir. UEFA Avrupa Ligi grup maçlarında başarılı sonuçlar almayı sürdürerek, ülkemizin ve Beşiktaşımızın değerlerinin daima yükselmesine yönelik çalışmalarımıza büyük Beşiktaş taraftarının destekleriyle devam edeceğimizi kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunar, taraftarımıza teşekkürlerimizi iletiriz.''
Etiketler Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN