Web Sürümüne Geç

Q7'ye özendi

Cuma 30.09.2011

Alman oyuncu, Quaresma'nın pasında topu Portekizli'yle özdeşleşen sağ ayak dışıyla filelere gönderip Kartal'ı öne geçirdi ama yetmedi...

Müthiş bir depar attı
UEFA Avrupa Ligi'nde Beşiktaş, Stoke City'ye deplasmanda şanssız şekilde 2-1 yenilirken, siyah-beyazlıların tek golü sürpriz bir isim Roberto Hilbert'ten geldi. Bu sezon ilk kez ilk onbirde sahaya çıkan Alman oyuncu, 13. dakikada Quaresma'nın pasında topu filelere göndererek Kartal'ı 1-0 öne geçirdi. Müthiş bir deparla ceza sahasına giren Hilbert, zor pozisyonda olmasına rağmen topu Quaresma ile özdeşleşen trivela vuruşuyla ağlarla buluşturmayı başardı.

En az 1 puanı hak ettik
Hilbert maç boyunca defansif olarak da başarılıydı. Uzun süredir ilk onbirde yer almamasına rağmen kondisyon eksiği göze batmayan Alman futbolcu, Stoke City akınlarından kanadını başarıyla savundu. Hilbert karşılaşma sonunda çok iyi mücadele ettiklerini ve en azından bir puanı hak ettiklerini söyledi. Tecrübeli futbolcu, "Attığım gole fazla sevinemedim. Çünkü mağlup olduk. Puan alsaydık sevincim artardı" ifadelerini kullandı.
Etiketler Roberto Hilbert
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN