Web Sürümüne Geç

  Suçlu Carvalhal

  16 Kasım 2011, Çarşamba Güncelleme: 02:11

  "Beşiktaş'ta devam etmememin tek sorumlusu teknik direktör!" "Zor ve sert bir karar oldu, çünkü mutluydum. Güle güle Kartallar" " Beşiktaş'ı her zaman kalbimde taşıyacağım, tüm taraftarlara teşekkürler"

  GELECEĞİM BELİRSİZ
  Beşiktaş'ta sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilen İspanyol futbolcu Guti, internetteki sosyal paylaşım sitesi twitter'daki hesabından yolladığı mesajlarla veda etti. Arka arkaya mesajlar atan Guti, "Zor ve sert bir karar oldu, çünkü orada mutluydum. Beşiktaş'ta devam etmememin tek sorumlusu teknik direktör. Geleceğim halen belirsiz. Ne yapacağımı düşünmem için iki ayım var. Beşiktaş'ı her zaman kalbimde taşıyacağım. Güle güle Kara Kartallar" dedi.

  SİMAO'DAN DESTEK
  İspanyoL futbolcu diğer bir mesajında da "Uzun bir sabah geçirdim ama artık benim ağzımdan duyabilirsiniz ki, Beşiktaş sona erdi. Taraftara çok teşekkürler" ifadelerini kullandı. Guti ayrıca "Ersan Gülüm, Manuel Fernandes ve Simao Sabrosa, sizlerden ayrılmak çok zor olacak" diyerek bu isimleri daha çok özleyeceğini vurguladı. Simao da cevap olarak, "Seni çok özlüyorum. Keşke aramızda olsaydın" diyerek Guti'ye veda mesajı gönderdi.

  * Beşiktaş kulübü, borsaya gönderdiği yazıyla Guti'yle yolların ayrıldığını resmen duyurdu. Yazıda, "Gutierrez Hernandez ile aramızdaki mevcut sözleşme, futbolcunun kalan alacaklarına istinaden 1 milyon 400 bin euro ödenmek suretiyle, karşılıklı anlaşılarak sona erdirilmiştir" denildi.  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN