Web Sürümüne Geç

  G.Saray taraftarının yerine kadınlar ve çocuklar

  18 Kasım 2011, Cuma Güncelleme: 14:48

  Beşiktaş Kulübü, ''4 Büyükler'' arasındaki maçlarda stada konuk takım taraftarının alınmaması ortak kararı sonrası, Galatasaray ile 20 Kasım Pazar günü oynanacak derbi maçında sarı-kırmızılı taraftarların alınmayacağı bölümü kadın ve çocuk taraftarlara tahsis etti.

  Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, 4 büyük kulübün kendi aralarında oynadığı maçlara konuk takım seyircisinin alınmaması kararı sonrasında, Galatasaray derbisinde sarı-kırmızılı taraftarlar için daha önceden ayrılan tribünün, yönetim kurulunun aldığı kararla, daha fazla sayıda kadın ve çocuk taraftarın maça gelebilmesi amacıyla onlara tahsis edildiği bildirildi.

  Yapılan açıklamada, Türkiye Futbol Federasyonu'nun yeni uygulaması kapsamında pazar günü saat 19.00'da Fiyapı İnönü Stadı'nda oynanacak olan Beşiktaş-Galatasaray karşılaşmasını Kadın ve Çocuk Tribünü'nden izlemek isteyen taraftarlar için davetiye biletlerin, yarın saat 10.00'dan itibaren verilmeye başlanacağı kaydedildi.

  Siyah-beyazlı taraftarlar, davetiye biletlerini yarın saat 17.00'ye kadar Fiyapı İnönü Stadı'ndaki ''TFF Kadın ve Çocuk Gişesi''nden alabilecek. Mavi renkte olacak biletlerin kalması durumunda maç günü de aynı gişeden saat 10.00 ile 13.00 arasında dağıtımı gerçekleştirilecek.

  Davetiye bilet almak isteyen taraftarlar, TC kimlik numarası yazılı nüfus cüzdanlarının fotokopisini getirmeleri, ayrıca stada giriş sırasında da orijinalini ibraz etmeleri gerekecek.  Etiketler Beşiktaş, Galatasaray
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN