Web Sürümüne Geç

  Özür diledi

  22 Kasım 2011, Salı Güncelleme: 02:29

  BJK TV'de dün gece "Bu Eboue'yi National Geographic'i hafta içi açın çok sık görürsünüz" şeklinde skandal yorumu yapıldı. Demirören hemen başkan Ünal Aysal'ı arayarak özür diledi.

  Pazar akşamı oynanan Beşiktaş-Galatasaray derbisi futboldan çok saha içinde yaşanan skandallarla konuşulmaya devam ediyor. Derbide siyah-beyazlı taraftarlarla gerilim yaşayan Eboue, kendisine maymun dendiğini iddia etmişti. Çarşı'nın lideri Alen Markaryan böyle bir şey olmadığını kesin bir dille söylerken, büyük skandal BJK TV'de yaşandı. Manşet programa katılan magazinci Burhan Akdağ "Bu Eboue'yi hafta içi National Geographic'i (bir belgesel kanalı) açın, çok sık görürsünüz" dedi. Sunucunun bu sözlerin ardından araya girmesi de bir şeyi değiştirmedi.

  AYSAL: BEŞİKTAŞ SUÇLANAMAZ
  Olayın patlak vermesinden sonra başkan Yıldırım Demirören, G.Saray Başkanı Ünal Aysal'ı arayarak özür diledi ve "Gereken en kısa zamanda yapılacak" dedi. Aysal, "Türkiye'de her 3 oyuncudan biri siyahi, onlara yüksek transfer paraları ödeyerek alıyoruz. Türkiye'de ırkçılık yapıldığına inanmıyorum, Bu olayları Beşiktaş'a yıkmak haksızlık olur, bunları yapan 3-5 tane kendini bilmez kişi. Takımın sahada mahsur kaldığını görseydim yanlarına inerdim" ifadesini kullandı.


  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN