Web Sürümüne Geç

  Transfer harekatı sürüyor

  24 Kasım 2011, Perşembe Güncelleme: 17:26

  Basketbolda Deron Williams ve Semih Erden transferleriyle tüm dikkatleri üstüne çeken Beşiktaş Milangaz, NBA pazarındaki yeni oyuncu arayışlarını sürdürüyor.

  Siyah-beyazlı takım, özellikle sakatlığı nedeniyle Semih Erden'in uzun süre takımdan uzak kalacak olması nedeniyle transfer çalışmalarını yoğunlaştırırken, Deron Williams'ın takımı New Jersey Nets'in uzun oyuncusu Brook Lopez'in yanı sıra bir diğer NBA takımı Phoenix Suns'ın oyuncusu Marcin Gortat ve Los Angeles Lakers'tan Lamar Odom ile görüşmelerine devam ediyor.

  Beşiktaş Milangaz Başantrenörü Ergin Ataman yaptığı açıklamada, Gortat, Lopez ve Odom ile görüşmelerin sürdüğünü belirterek, ''Şu an için net bir şey yok. Transferin en kısa sürede olmasını bekliyoruz. Bu tip transferleri yapmak kolay değil. Mümkün olduğu kadar süreci hızlandırmaya çalışıyoruz'' dedi.

  NBA oyuncularından Kevin Love ile de görüşmeler yaptıklarını hatırlatan tecrübeli çalıştırıcı, ''Ancak Kevin Love Avrupa'ya gelmekten vazgeçti. Bu tip oyuncuların Avrupa'ya gelmesi kolay değil. Bireysel tercihlerine bakıyor. Ancak Lamar Odom, Marcin Gortat ve Brook Lopez gelmeye istekli. Her üçüyle de görüşüyoruz'' diye konuştu.  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN