Kartal fıtık eder

Cuma 03.02.2012

15 haftadır süren yenilmezlik serisini Kayseri'de bırakan Beşiktaş evinde de düşüşünü sürdürdü

GERiLEME DEVRi Mi BAŞLADI?
Sezonun ikinci yarısında üst üste topladığı puanlarla zirveye tırmanan Beşiktaş, Mersin'e İnönü'de boyun eğdi. 15 haftadır süren yenilmezlik serisini Kayseri'de bırakan siyah-beyazlılar yara sarmak için çıktığı maçta Erdal Kılıçarslan'ın golüne engel olamadı. G.Saray ve F.Bahçe gibi zirveye oynayan iki takımın puan kaybettiği haftada yakaladığı büyük avantajı iyi kullanamadı.

CARVALHAL TARTIŞILIYOR
Quaresma'nın kırmızı kart gördüğü, Hilbert ve İsmail'in sakatlandığı maçta F.Bahçe derbisi öncesi de büyük yara alan Beşiktaş kaosun eşiğine geldi. Beşiktaş'ın cezası nedeniyle sadece kadın ve çocukların izlediği maçta futbol olarak da sınıfta kaldı. Pozisyon üretmekte zorlanan siyahbeyazlılarda artık teknik direktör Carvalhal de tartışılmaya başlandı.

Q7'DEN İNTİHAR GİBİ KIRMIZI KART
Uzun zamandır sakatlığı nedeniyle giyemediği formasına geçen hafta kavuşan Quaresma dün 54'te 'kurtarıcı' olarak sahaya sürüldü. Portekizli, vasatı bulamazken 84'te rakibini makasa alarak kırmızı kart gördü. Q7 hem takımını 10 kişi bıraktı, hem de derbide oynama şansını kaybetti.

Fatih DOĞANYükleniyor
BİZE ULAŞIN