TFF başkanı Demirören!

Salı 07.02.2012

27 Şubat'taki federasyon seçimleri ile ilgili şok iddia: Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören aday olacak. Demirören'in zemin yokladığı dile getiriliyor

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar ve başkan vekilleri Göksel Gümüşdağ ile Lutfi Arıboğan'ın sürpriz istifalarının ardından gözler 27 Şubat'ta yapılacak olan seçimlere çevrildi. Federasyon başkanlığı için Şenes Erzik, Mehmet Atalay ve Haluk Ulusoy'un adı geçerken; ilk resmi başvuru İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan geldi. Adayların gün geçtikçe kendilerini belli etmeye başladığı bu dönemde kulisler sürpriz bir iddia ile adeta yanmaya başladı.

ERZİK, ULUSOY, ATALAY...
Türkiye Futbol Federasyonu başkanlığı için sürpriz dedikodunun merkezindeki ismin Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören olduğu iddia edildi. UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik'in ardından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile bir görüşme gerçekleştiren Demirören'in Türkiye Futbol Federasyonu başkanlığı için zemin yokladığı ve 27 Şubat'ta yapılacak olan seçimler öncesinde adaylığını açıklayabileceği kulislerde yüksek sesle konuşulmaya başlandı.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN