Beşiktaş kafilesi Sivas'ta

Çarşamba 08.02.2012 14:54

Spor Toto Süper Lig'de yarın Sivasspor ile deplasmanda karşılaşacak olan Beşiktaş takımı, Sivas'a geldi.

Özel uçakla Sivas'a gelen Beşiktaş kafilesini, Sivas Nuri Demirağ Havaalanı'nda bir grup taraftar karşıladı. Memleketi Sivas'a gelen Beşiktaşlı futbolcu İbrahim Toraman'a, havaalanında kardeşleri Fikret ve Yunus tarafından çiçek takdim edildi. Kardeşi Fikret'in 2,5 yaşındaki oğlu Haktan'ı kucağına alarak seven Toraman, yeğeni Haktan ve kardeşleriyle basın mensuplarına poz verdi.

Taraftarlar ve havaalanındaki vatandaşlar, Toraman ve Manuel Fernandes başta olmak üzere futbolcular ve teknik heyete ilgi gösterdi. Beşiktaş Sportif Direktörü Tayfur Havutçu ve Teknik Direktör Carlos Carvalhal ile futbolcular, daha sonra otobüse binerek kent merkezine hareket etti. Havaalanı çevresindeki yüksek kar birikintileri arasındaki yoldan geçen otobüs, daha sonra polis eskortu eşliğinde kamp yapacağı Büyük Otele geldi. Otel önünde Beşiktaş kafilesini bir grup taraftar karşıladı.

Polis otel önünde ve çevresinde güvenlik önlemi aldı. Sivasspor ile Beşiktaş arasında yarın Sivas 4 Eylül Stadı'nda oynanacak maç, saat 18.00'de başlayacak.
Etiketler Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN