Bana Braga'ın

Pazartesi 13.02.2012

"Portekiz'den iyi sonuçla döneceğiz Turu geçen takım Beşiktaş olacak"

KENDİMİ AFFETTİRECEĞİM
Uzun süren sakatlığı, gittiği Portekiz'den geç dönmesi, Mersin maçında gördüğü kırmızı kartla sabırları taşıran Quaresma, "Braga'yı bana bırakın. Bu benim özür maçım olacak" dedi. Portekizli oyuncunun "Ülkeme ölmediğimi göstereceğim. Beni hep sorunlu adam olarak görenlere de cevap vereceğim" dediği belirtiliyor. Teknik direktör Carlos Carvalhal ve arkadaşlarıyla da görüşen Q7'nin bu sözleri takımı zorlu maç öncesinde ateşledi.

4'Ü BİR ARADA SAHADA
Quaresma'nın hocasıyla yaptığı görüşmede, Almeida, Simao ve Fernandes'in de aynı duyguları taşıdığını ilettiği öğrenildi. Rüştü'nün de arkadaşlarını yolcu ederken Quaresma ile görüşerek moral verdiği gözlendi. Portekizli hocanın yarınki maçta Quaresma, Simao, Almeida ve Fernandes'i aynı anda sahaya sürerek hücum gücünü artırmayı düşündüğü de belirtiliyor. Defansın solunda Tanju, sağında İbrahim, ortasında Sivok ve Egemen olacak.

ESKİ YILDIZLAR KADRODA!
Braga maçına büyük önem veren yönetim eski yıldızları da Portekiz'e götürüyor. Samet Aybaba, Sanlı Sarıalioğlu, Haluk Özgerçek, Gökhan Keskin ve Metin Tekin gibi efsane oyuncular misafir olarak kadroya alındı. Samet Aybaba, "Braga final tecrübesi olan bir takım ama Beşiktaş'ın maçı kazanacak gücü var" dedi.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN