"Zorlu bir karşılaşma olacak"

Pazartesi 13.02.2012 16:07

UEFA Avrupa Ligi 2. tur ilk maçında yarın Beşiktaş ile karşılaşacak Portekiz temsilcisi Braga'nın golcü futbolcusu Lima, yarın kendilerini zorlu bir karşılaşmanın beklediğini söyledi.

Lima, maçın oynanacağı Municipal Stadı'nda, teknik direktör Leonardo Jardim ile birlikte düzenlediği basın toplantısında, Beşiktaş maçının çok kolay olmayacağını ifade ederek, ''Bizim için zor olacak. Beşiktaş'ın antrenörü ve futbolcuları bizi tanıyor. Ancak biz elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız'' dedi.

Şu an takımlarının durumunun çok iyi olduğunu dile getiren Brezilyalı futbolcu, ''Takımın morali, kondisyonu çok iyi ve geçen yılki gibi başarı bekliyoruz. Kazanmak istiyoruz, yarın da bunun için elimizden geleni yapacağız'' diye konuştu.

Lima, Beşiktaş'ta Portekizli futbolcuların çokluğunun kendilerini endişeye sevk edip etmediği sorusuna ise ''Bunlar futbolda olan şeyler. Biz kendimize güveniyoruz ve sahaya çıkıp en iyi şekilde oynayacağız'' yanıtını verirken, yarınki maçta gol atacağına inandığını ve kendisine güvendiğini sözlerine ekledi.


Etiketler UEFA Avrupa Ligi
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN