Q7 gerçekleri

Perşembe 16.02.2012

"Braga'ya avantajlı skor hedefi ile gittik. Bence 2-0 bize yeter. Herkes farklı düşünebilir ancak bence dünyanın en iyisi Messi"

HİÇ DÜŞÜNMEDEN...
Kartaş'ın Portekizli yıldızı Quaresma, Braga dönüşü eteğindeki taşları döktü... Porto Havalimanı'nda bir ara Barcelona maçını izleyen tecrübeli oyuncu, Messi'nin şov yaptığı mücadele sırasında kendisine yöneltilen "Maradona mı, Messi mi?" şeklindeki soruya hiç düşünmeden "Herkes farklı düşünebilir ama bence dünyanın en iyisi Messi" cevabını verdi. Moralli görünen tartışmaların adamı Quaresma, Beşiktaş ve takımdaki geleceği hakkında ise şunları söyledi:

BURADA MUTLUYUM
"Braga oldukça güçlü bir takım. Ama biz de Avrupa'da iyiyiz. Avrupa Ligi'nin havasının farklı olduğunu hep söyledim. Portekiz'e avantajlı bir skor için geldik. 2-0 da bizi fazlasıyla mutlu eden bir sonuç. Bu avantajın bize yeteceğini düşünüyorum. Kazandığımız için çok mutluyum. Beşiktaş'ta parayı hiç sorun etmedim. Burada mutluyum, ayrılmayı da aklımın ucundan geçirmiyorum. Tek düşüncem daha iyi oynayıp, takıma daha fazla katkı sağlamak."

Fatih DOĞAN


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN