Carlos'a talip var!

Cuma 17.02.2012

Siyah-beyazlı ekibin hocası için teklifte bulunan Portekiz ekibine Carvalhal, 'hayır' yanıtını verdi

Beşiktaş Teknik Direktörü Carlos Carvalhal, salı günü deplasmanda kazanılan Braga zaferinin ardından Portekiz ekiplerinin yeniden dikkatini çekmeyi başardı. Siyah-beyazlıların dış sahada aldığı 2-0'lık galibiyetten hemen sonra, ülkenin üç büyük takımından biri olan Sporting Lizbon'un kapıya dayandığı iddia edildi. Teknik patron Carvalhal'in şu an için bu teklife 'hayır' dediği, fakat gelecek sezon için "Seneye görüşebiliriz" yorumunu yaptığı belirtildi.

ÜSTÜN YETENEKLERİ VAR
Bu arada Beşiktaş'ın Braga'yı deplasmanda yenmesini Portekizliler, Carvalhal'in taktik dehasına ve Portekizli hocanın doğduğu şehrin takımını iyi tanımasına bağladılar. Carvalhal'in, Viana'yı kilitleyerek Braga'yı durdurduğu; zaten Kara Kartal'ın 100 milyon euro'luk transfer harcaması yaptığını, Braga'nın ise 18 milyon euro'luk harcamayla Beşiktaş'a rakip olmadığı hatırlatıldı.

KAYIPLARA SON VERELİM
Beşiktaş'ın, Avrupa maçlarından sonra oynadığı lig maçlarında puan kaybetmesi Carvalhal'i harekete geçirdi. Portekizli hocanın, Braga zaferi sonrası futbolcularını toplayarak "Avrupa'da aldığımız iyi sonuçlardan sonra ligde kayıplar yaşıyoruz. Buna bir son verelim" dediği öğrenildi.BİZE ULAŞIN