TFF Başkanı Demirören!

Pazar 19.02.2012

Şenes Erzik'in adaylığı kabul etmemesinin ardından rota Yıldırım Demirören'e çevrildi. Başkanın, adaylığını yarın açıklayacağı ifade edildi

Ve Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, TFF Başkanı oluyor! Mehmet Ali Aydınlar'ın istifası ve olağanüstü genel kurul kararından sonra şok üstüne şok yaşayan Türk futbolu, TFF başkanlığı için Yıldırım Demirören isminde karar kıldı. Şenes Erzik'in adaylığı kabul etmemesinin ardından büyük panik yaşayan kulüpler, dün yaşanan olağanüstü telefon trafiği ve toplantılar sonunda Yıldırım Demirören'e "Başkan olur musun?" teklifi götürdü.

KAOSTAN ÇIKARTACAĞIM
Kulüplerin ısrarlarına dayanamayan Demirören'in; ailesi ve Beşiktaş yönetim kurulu üyeleriyle görüştükten sonra pazartesi günü resmi açıklamayı yapması bekleniyor. Başkan Yıldırım Demirören'in yakın çevresine, "Türk futbolunu kaostan çıkarmak için taşın altına elimi sokuyorum" dediği ifade edildi. Bu arada B planını hazır tutan kulüplerin, aksi bir durumda Mehmet Atalay ismini düşündükleri öğrenildi.

DİVAN BAŞKANI YÖNETECEK
Yıldırım Demirören'in istifasının ardından, başkanlık görevini 1 aylık süre boyunca vekaleten Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz'in yürütmesi bekleniyor. Son dakika gelişmesinin ardından muhalefet liderlerinin de yarın bir araya gelmesi bekleniyor.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN