Büyük destek

Pazartesi 20.02.2012

Demirören bugün Futbol Federasyonu başkanlığı adaylığını resmen açıklayacak. Ezici çoğunluğun desteğini alan Yıldırım Demirören için 'Krizi çözer' görüşü hakim

17.00'DE SONA ERECEK
Türkiye'de 3 Temmuz'dan beri süren futboldaki kaos ortamında bugün yeni bir pencere açılıyor. TFF başkanlığı için adaylar saat 17.00'ye kadar resmi olarak başvurularını yapacaklar. Adaylar arasında Yıldırım Demirören'in yanı sıra İbrahim Hacıosmanoğlu, Erdal Alkış ve Murat Mermer ve Salih Açıkgöz'ün isimleri geçiyor. Ancak en güçlü aday Demirören...

27 ŞUBAT'TA BAŞKAN
Bugün öğle saatlerinde yazılı olarak adaylığını açıklayacak Demirören dün gün boyu Süper Lig başkanlarıyla görüştü. Beşiktaş başkanının, temaslarında büyük bir destek aldığı belirtiliyor. Birçok kulüp başkanının, "Elini taşın altına koymaya hazır, desteğimiz tam" dediği Yıldırım Demirören'in, 27 Şubat'ta TFF'nin yeni başkanı olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

İLHAN CAVCAV: DEMİRÖREN KURTARIR
G.Birliği Başkanı İlhan Cavcav, Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in TFF başkanlığına adaylığını değerlendirirken, "Zor bir süreç yaşayan futbolumuzu yeni bir tartışmaya sokmamamız gerekiyor. Tabiri caizse, gün birlik günüdür. Sayın Yıldırım Demirören'in adaylığını destekliyorum" dedi. Cavcav, Demirören'in, Türk futbolunun durumunun farkında olduğunu belirterek, "Futbolumuzu bu vahim durumdan çıkaracağına inandığımız bir arkadaşımız. Türk futbolunu uluslararası başarılara taşıyabilir" ifadesini kullandı.

KARADENİZ: HER BEŞİKTAŞLI BUNU İSTER
Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, Yıldırım Demirören'in TFF'ye başkan adayı olacağının ortaya çıkmasından sonraki durumu değerlendirdi. Karadeniz, "Her Beşiktaşlı, Demirören'in TFF başkan adayı olarak ifade edilmesinden gurur duymalıdır" dedi. Demirören sonrası Karadeniz bir ay boyunca yönetime başkanlık edecek.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN